Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

اسپری فوم پلی‌یورتان:

 

محصول جدید شرکت پیشرو صنعت سرد خزر اسپری فوم پلی‌یورتان که هنگام پاشش به صورت افشانه،موادشیمیایی و رزین بصورت فوم گسترش می‌یابد و در محل جامد می‌شود.‌ این محصول به صورت مستقل‌‌‌ و‌‌ همچنین در پروژه‌های اجرایی این شرکت عرضه میگردد.

اسپری فوم پلی‌یورتان مناسب‌ترین عایق برودتی،حرارتی‌، رطوبتی و همچنین عایق مناسبی برای کاهش عبور صدا از کف، سقف و دیوارهای ساختمان می‌باشد و از مقاومت بالاتری نسبت به عایق‌هایی همچون ایزوگام، پشم شیشه و ... داراست. عایق اسپری فوم پلی‌یورتان بر روی سطح مورد نظر اسپری شده و تمامی سطح ومنافذ را می‌پوشاند و‌ عایقی نسبتا دائمی بوجود می‌آورد که ترک نمی‌خورد و تغییر شکل نمی‌دهد. از‌ دیگر‌ مزایای فوم پاششی میتوان به بهینه‌سازی مصرف سوخت و اتلاف انرژی اشاره کرد ، مطالعات انجام شده توسط وزارت انرژی ایالت متحده نشان می‌دهد که ٤٠% اتلاف انرژی ساختمان‌ها در نتیجه نفوذ هوا از طریق دیوارها، پنجره‌ها و درگاه‌ها است. ساختمان تحت پوشش با اسپری فوم به طور معمول تا ٥٠% بهتر از عایق‌های سنتی عایق‌بندی می‌شود.

این نوع فوم در دو نوع سلول باز و سلول بسته عرضه می‌شود:

سلول باز: که ارزانتر بوده و عایق مناسبی برای هوا و دما می‌باشد وبیشتر در دیوارهای داخلی استفاده می‌شود تا فضا‌های باز و خارجی این مدل فوم عایق  رطوبت نمی‌باشد.

سلول بسته: که چگالی بسیار بیشتری نسبت به سلول باز دارد و همچنین ساختار سلولی فشرده تر و با تراکم بیشتری دارد که علاوه بر عایق خوب هوا ،عایق رطوبتی (مانع ورود بخار آب) و برودتی بسیار مناسبی می‌باشد.

از دیگر‌خواص اسپری فوم پلی‌یورتان:

عایق حرارتی،برودتی،رطوبتی و نیز با اضافه کردن افزودنی‌های ضد اشتعال به مواد تشکیل دهنده این فوم قابلیت ضد اشتعالی نیز به آن افزوده می شود.

قابلیت اجرایی در دیوارها، سقف ها، کف، درزها، منافذ باز و دیگر قسمت‌های ساختمان‌های مسکونی، اداری و تولیدی مثل (مرغداری‌ها و...) را دارا می‌باشد و بنا به نیاز پروژهها در ضخامت‌های مختلف با دانسیته‌های گوناگون توسط شرکت پیشرو صنعت سرد خزر در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.